بهترین آموزشگاه موسیقی تهران

بهترین آموزشگاه موسیقی تهرانبا ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای با جدیدترین متد آموزشی ، در آموزشگاه موسیقی غرب تهران همواره تلاش داشته تا خدمات باکیفیتی را ارائه نماید. در این موسسه موسیقی ایرانی و غربی تدریس میگردد و هنرجویان در سبکهای مختلف در حال فراگیری آموزش و یادگیری هستند.

آموزشگاه خواهران دبیرزاده (دلشدگان) از اساتید خانم و آقای شهیری بهره می‌برد که بسیاری از هنرجویان مشتاق یادگیری هنر نزد آنها هستند. موسیقی سنتی ایرانی، کلاسیک و مدرن در سبک‌های مختلف در این مرکز آموزش داده می‌شود و برای پیشرفت هرچه بیشتر هنرآموزان برنامه‌های متنوعی را تدارک دیده‌اند.
خردسالان از سنین ۳ سال به بالا می‌توانند یادگیری هنر موسیقی را شروع کنند. به همین منظور در این موسسه برای تمامی کودکان دوره‌ی ارف یعنی موسیقی و بازی تدارک دیده‌اند و فرزندان شما می‌توانند زیر نظر مربی مخصوص این سنین آماده‌ی یادگیری و ورود به دنیای هنر موسیقی شوند.

آموزشگاه موسیقی دلشدگان (خواهران دبیرزاده) بهترین آموزشگاه موسیقی تهران پیشرو در آموزش انواع سازهای روز دنیا با جدیدترین متد آموزشی همراه با ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای و همچنین برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین و حضوری و برگزاری جشنواره و کنسرت های هنرجویی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *